FAQ

Poniżej lista najczęściej zadawanych pytań dotyczących kursu:

Dlaczego ten kurs powstał?

Ten kurs to moja próba połączenia moich osobistych potrzeb (lubię uczyć!) i potrzeb rynkowych (brakuje takich kursów, może to ciekawa nisza?). To także eksperyment: chcę sprawdzić, czy potrafię przekazać to co wiem w formie video online.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla osób, które zarządzają produktami technologicznymi. Przez “zarządzanie” rozumiem, że codziennie podejmowanie decyzji w dynamicznym środowisku gdzie niewiele rzeczy jest jasne i oczywiste.

Dla osób, które chcą nauczyć się na moich błędach i zrozumie 

Co wyróżnia ten kurs od podobnych na Udemy, Cursera itp platformach?

Zacznijmy od tego, że nie podoba mi się jak te serwisy działają – są dla mnie za głośne, zbyt nastawione na szybką sprzedaż. Wolę się nastawić na małą zgraną społeczność, która jest ze sobą na długo, gdzie nie muszę uciekać się do super promocji – 90% i jaskrawych bannerków nastawionych na szybką sprzedaż. Chcę mieć kontrolę nad tym jak i gdzie moje treści się wyświetlają, nawet kosztem zasięgu

Poza tym traktuję ten kurs jako długa przygodę a nie towar na wyprzedaży.

Jaki format ma ten kurs?

Kurs składa się z modularnych lekcji video trwających 5-15 minut. Lekcje ułożone są w kategorie, ale można między nimi skakać do woli – nie trzeba ich robić w konkretnej kolejności. Jako metodę nauki wybrałem rysowanie i jednoczesne opowiadanie, aby jak najmocniej upodobnić to do pracy z kartką papieru i długopisem.

Czy mogę dostać fakturę?

Oczywiście!

Czy mogę kupić ten kurs dla moich pracowników?

Jasne! Porozmawiajmy indywidualnie

Copyright © 2019 warsztatproduktowca.pl. Szkolenia napędza platforma WP Idea